Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

Rozšiřující modul pro přizpůsobení ujetých Km

Diagnostický systém FiCOM nabízí programové rozšíření v podobě programového modulu, který dovoluje v panelech přístrojů editovat stav ujetých kilometrů. Modul umožňuje měnit stav na jakoukoliv požadovanou hodnotu přímo z ovládacího programu FiCOM. V rámci úpravy tachometru není nutný žádný další diagnostický adaptér nebo hardware. Procedura se provádí prostřednictví kabelu FiCOM přes centrální diagnostickou zásuvku ve vozidle. Funkce je užitečná při výměně řídicí jednotky motoru nebo přístrojové desky.

Změna hodnoty počítadla ujetých kilometrů bývá bohužel často zneužívána pro stáčení skutečné hodnoty ujetých kilometrů, respektive za účelem omlazení vozidla. V celé řadě českých a slovenských autobazarů, a nejen autobazarů, je tento způsob omlazování vozidel zcela běžný. Prodejci, za účelem zvýšení prodejní ceny, uvádějí kupujícího v omyl a tím se dopouštějí podvodu.

Nutno říci, že systém FiCOM nabízí také funkce, které dokážou v mnoha případech stočený tachometr bezpečně odhalit. Jestliže Vás toto téma zajímá, doporučujeme si přečíst článek problematika "stáčení" kilometrů u vozidel skupiny Fiat, který vyšel v časopise AutoExpert 06/2012. Autorem článku je vývojář diagnostického systému FiCOM.

Aktivace a aktualizace

Rozšiřující modul je vázaný na HW klíč diagnostického kabelu FiCOM, který je současně i nositelem licence. Pro aktualizaci funkce je nutné předem zaslat číslo Vašeho kabelu. Po připsání platby za modul na náš bankovní účet Vám bude umožněno stáhnout modul přes internet nebo Vám bezplatně modul nainstalujeme a zaktivujeme přímo na naší pražské pobočce. Veškeré další aktualizace modulu kilometry jsou zdarma.

Modul se nezasílá

Po připsání Vaši platby na náš b.ú., Vám bude umožněno stáhnout modul přes internet.
Modul kilometry je možné použít pouze v kombinaci s diagnostickým rozhraním FiCOM.

Specifikace

Záruka 2 roky
Model FICOM - modul kilometry
Parametry

Uživatelé systému FiCOM nemají povoleno používat modul za účelem omlazování vozidla.

Minimální požadavky na PC

Procesor CPU: 1 GHz
Operační paměť: 512 MB RAM
Komunikační rozhraní: USB 2.0
Display: 800 x 600 mm
Místo na HDD: 20 MB
Operační systém: Windows XP, Windows Vista 32/64 bit,Windows 7 32/64 bit, Windows 8 32/64 bit

Ukázky

Videa
YotuTube

FiCOM modul kilometry

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora
Technická podpora
Vzhledem ke stále rostoucím požadavkům po adekvátní technické podpoře pro Vás připravujeme službu FiCOM Reload. Předplacením služby Reload získáte mnoho výhod a jistotu technického poradenství. Služba FiCOM Reload bude zpoplatněna. V současné době vytváříme adekvátní technickou dokumentaci pro účely spuštění služby. Více informací o službě získáte na bezplatné telefonické lince naší společnosti.

Součástí produktu FiCOM je základní technická podpora:
- pomoc v rámci instalace a aktivace programu a instalace ovladačů (vzdálený přístup)
- řešení softwarových potíží s programem FiCOM obecně
- telefonická podpora je omezena na poradenství v rámci základních funkcí programu
- záruční a pozáruční servis

Výběr z veřejných manuálů, které vytváříme pro naše zákazníky. Více informací o našich příručkách naleznete v sekci návody pro program FiCOM.

V souvislosti s tímto produktem Vám doporučujeme si přečíst článek problematika "stáčení" kilometrů u vozidel skupiny Fiat, který vyšel v časopise AutoExpert 06/2012
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ
Často kladené dotazy, které byly zaznamenány od uživatelů systému FiCOM jsou zdrojem mnoha důležitých informací. Přečtěte si odpovědi na otázky, se kterými se můžete setkat i vy.

Dotazy jsou členěny dle témat:
problémy s komunikací
problémy s updaty a instalacemi
funkce programu FiCOM
snapshot a ladící záznam
kompatibilita s automobily.

Pokračujte do sekce často kladené dotazy.

Recenze

Hodnocení produktu: FICOM - modul kilometry

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota