Individuální cenová nabídka

Individuální cenová nabídka

V případě dotazů se prosím obraťte na naši bezplatnou
linku (+420) 800 664 466.

  pro koho je určena?

  autoservisy rozšiřující vybavení

  Jste autoservis a máte zájem o objednávku více kusů našich diagnostických zařízení? Očekáváte individuální přístup? Pokud plánujete objednat tři a více různých diagnostických zařízení, tento formulář je určen pro vás. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře nám poskytnete potřebné informace, které nám umožní připravit a zaslat vám individuální nabídku s možnou slevou, která nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům.

  školy a státní instituce

  Možnost individuální nabídky je určena také automobilovým a technickým školám, státním organizacím a dalším subjektům, které nemohou využít našeho e-shopu pro objednávku. Tento formulář vám umožní nás kontaktovat elektronickou cestou a požádat o specifickou nabídku.

  Velkoobchod

  Individuální nabídka je také určena pro B2B partnery, kteří mají zájem o objednávku našich diagnostických zařízení za účelem dalšího prodeje. Tento formulář je určen výhradně pro podnikající fyzické nebo právnické osoby, které zároveň neprodávají čínské plagiáty. Pokud máte zájem o naše produkty a očekáváte velkoobchodní slevu, tak jste na správném místě.

  Katalog