O nás

PŘÍMÝ DISTRIBUTOR A INTERNETOVÝ OBCHOD FOCOM.CZ

Internetový obchod focom.cz jsme vytvořili a vlastníme My společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s. r. o. Eshop vznikl v roce 2013 za podpory našeho dlouholetého obchodního partnera společnosti SECONS s.r.o. SECONS je výrobcem námi distribuovaných diagnostických zařízení. V České republice a na Slovensku jsme největším odběratelem a prodejcem těchto produktů. Toto postavení nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům nadstandardní obchodní podmínky. Díky více než dvěma tisícům prodaných diagnostických systémů SECONS také můžeme bez nadsázky říci, že po odborné stránce jsme schopni poskytovat, samozřejmě až po výrobci, nejvyšší úroveň technické podpory a před i po prodejních služeb. 

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům se vždy snažíme poradit podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Všechny naše internetové obchody se úzce specializují na prodej kvalitních produktů měřicí techniky a sériové a paralelní diagnostiky pro osobní a nákladní vozidla a motocykly. Mezi naše silné stránky patří praktické zkušenosti s nabízenou diagnostickou technikou a přímé vazby na jejich výrobce. Produkty, které naleznete v našem sortimentu jsme nejprve řádně otestovali, abychom poznali jejich funkčnost a kompatibilitu.

Obchodní vztahy s našimi zákazníky a obchodními partnery chráníme pojištěním právní ochrany u D.A.S. pojišťovny a pojištěním podnikatelských rizik u pojišťovny UNIQA.

Veškeré námi nabízené produkty a služby jsou poskytovány v souladu s autorským právem. Neprodáváme plagiáty a neposkytujeme cracklý software. Čínské plagiáty automobilové diagnostiky umí dnes objednat a importovat do ČR opravdu každý. Nejvíce se od většiny našich konkurentů odlišujeme právě etickým přístupem k obchodu. Naše etické zásady si můžete přečíst v našem etickém kodexu.

Výrobce diagnostických zařízení secons s.r.o.

Společnost SECONS, s. r. o., je český výrobce, který se věnuje vývoji hardware a software v oblasti automobilové diagnostiky. Společnost většinu své výroby exportuje do zahraničí, zejména Evropy či USA, ale i do exotických zemí, jako jsou Kajmanské ostrovy, Guatemala, Nový Zéland nebo Pákistán. Výrobky společnosti SECONS jsou téměř výhradně softwarové podoby a jsou určeny pro běžná PC včetně levných netbooků. Toto řešení se dlouhodobě ukázalo jako nejvýhodnější ve srovnání s ručními přístroji, kdy značnou část ceny tvoří samotný hardware. Diagnostická zařízení si můžete také objednat přímo od výrobce na obdtester.com.

Katalog