Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

PATS PASS 10

Kupón PATS PASS 10 obsahuje deset kreditů na deset kalkulací INCODE. Čerpání služby není časově omezeno, jako je tomu u služby PATSCODE 365.

Popis služby

Internetová služba poskytovaná prostřednictvím serveru patscode.com je neocenitelným pomocníkem v rámci autorizace diagnostických operací s imobilizéry vozidel koncernu FMC a to v reálném čase. Službu nejvíce ocení autozámečníci a specialisté na programování klíčů. Služba PATSCode nahrazuje online kalkulaci v rámci systému ETIS, která je přístupná pouze pro autorizovanou servisní síť Ford. PATSCode je proto nezastupitelným pomocníkem pro neautorizované servisy.

Kupón se nezasílá

Po připsání Vaší platby na náš b.ú., Vám bude kupón zaslán do Vaší emailové schránky.

Specifikace

Záruka 2 roky
Model PATS pass 10
Parametry

Řídicí jednotka systému PATS (Pasive Anti Thief System) vygeneruje dočasný, bezpečnostní kód - OUTCODE a v reálném čase očekává vstupní kód - INCODE. Pro kalkulaci kódu INCODE je potřeba identifikačního kódu vozidla VIN a vygenerovaného kódu OUTCODE. Kalkulace probíhá pouze online. OUTCODE se po každém přerušení komunikace s řídicí jednotkou generuje znovu. Pokud dojde k přerušení komunikace před vložením již přepočítaného INCODE, ECU vygeneruje nový OUTCODE a přepočítaný INCODE je neplatný. Celá procedura musí proběhnout v reálném čase.

Správný INCODE odblokuje zabezpečení vozidla a umožní obsluze provádět operace s imobilizérem.

Ukázky

Videa
YotuTube
Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora
Informace jak službu použít naleznete na stránce kódový přístup INCODE-OUTCODE. Stručné informace k systému PATS pak na stránce systémy proti odcizení
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: PATS pass 10

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota