Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Autodiagnostika FCOM

Autodiagnostika FoCOM FCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen nejen všem diagnostikům, kteří se specializují na sériovou diagnostiku vozidel koncernu FoMoCo, ale i všem automechanikům, kteří chtějí nebo potřebují proniknout do diagnostiky Ford hlouběji. FCOM disponuje bezkonkurenční kompatibilitou s řídícími systémy, kterou získal díky inteligentní funkci uložit snapshot. Tato funkce "zpětné vazby" zapříčinila v posledních letech obrovský progres díky tisícům uživatelů, kteří získané snapshoty posílali vývojářům. Nutno dodat, že nejvíce snapshotů přichází ze zahraničí, kde FCOM slaví mnohonásobně větší úspěchy než u nás. Jako nejsilnější distributor v Čechách na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek.  

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je IDS/VCM.

Související články: Online manuál FCOM | Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Paralelní diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy autodiagnostiky | Informační systémy

3 položek

Mřížka  Seznam 

Řadit sestupně
 1. Best FCOM diagnostika pro Ford a Mazda

  FCOM diagnostika pro Ford a Mazda

  Značkový diagnostický systém FCOM nabízí komplexní a plnohodnotné řešení sériové diagnostiky vozidel produkovaných koncernem FoMoCo. Autodiagnostika FCOM disponuje také uspokojivou kompatibilitou s vozidly příbuzných značek a platforem.

  Více info
  bez DPH: 7 990 Kč vč. DPH: 9 668 Kč
 2. Best Profisada FCOM Expert

  Profisada FCOM Expert

  Profisada FCOM Expert nabízí rozšíření v podobě transportního kufru HT-3.

  Více info
  bez DPH: 11 490 Kč vč. DPH: 13 903 Kč
 3. Profisada FCOM Full

  Profisada FCOM Full

  Profisada FCOM Full je nejlépe vybavená profisada z naší nabídky. Obsahuje rozšířenou technickou podporu, praktický kufr a modul pro editaci dat v jednotkách IPC.

  Více info
  bez DPH: 19 490 Kč vč. DPH: 23 583 Kč