AKTUALIZACE KE STAŽENÍ

Stažení diagnostického software / aktualizací

Před stažením diagnostického software budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla.

Do vstupního pole uživatelského jména vložte číslo kabelu (najdete přímo na VCI). Do pole hesla není třeba vkládat nic. Stažení využijete při nákupu diagnostického zařízení nebo při aktualizaci. 

Možné problémy v prohlížečích Mozzila a MS Edge

Odkazy ke stažení

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Máte dotazy související s instalací, nebo aktualizací software?

Jsou aktualizace zdarma?

Ano, aktualizace diagnostického software od společnosti SECONS s.r.o. jsou zdarma s výjimkou systému Trucktester.

Jak často se program aktualizuje?

Diagnostický software je kontinuálně vyvíjen a aktualizace jsou pravidelně uvolňovány s intervalem zhruba jednoho měsíce, někdy i častěji. V rámci udržení nejvyšší možné funkčnosti doporučujeme pravidelně aktualizovat. Jakmile je k dispozici nová aktualizace, objeví se přímo v hlavním okně programu notifikace. 

Je nutné odinstalovávat starší verze?

Odinstalace starší verze softwaru před aktualizací není nutná. Pokud používáte stejný cílový adresář pro instalaci jako pro předchozí verzi, instalátor automaticky nahradí starší verzi novou.

Před zahájením aktualizace diagnostického software se nezapomeňte ujistit, že jste jej nezapomněli zavřít a neběží Vám např. na pozadí nové instalace.

Odkud je nejlepší diagnostický SW stahovat?

Nejspolehlivější zdroj pro stahování diagnostického softwaru najdete buď přímo na našich stránkách, nebo na download stránce výrobce – společnosti SECONS s.r.o.

Bez ohledu na to, kterou z těchto možností zvolíte, budete přesměrováni na stejnou koncovou URL – tedy na stejný zdroj pro stahování souboru. To znamená, že odkazy na stažení, které poskytujeme na našem webu, jsou identické s odkazy na stránkách výrobce.

Stažení diagnostického software od výobce

Odkazy na stažení diagnostického SW, které jsme umístili na náš web směřují na koncové URL výrobce. Nicméně diagnostický SW můžete stahovat také přímo ze stránek výrobce, společnosti SECONS s.r.o.

Katalog