Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

TRANSPORTNÍ KUFR HT-3

Kufr byl speciálně navržen a vyroben pro ukládání a transport diagnostických hlav FoCOM, FiCOM, HiCOM, ToCOM, PSA-COM, RenCOM, VAG-COM a s ohledem na nezanedbatelné množství, ne námi, prodaných plagiátů i pro VAS či ELM327.

Velký výřez ve spodní části je určen pro snadné uložení smotaného kabelového vedení, diagnostických redukcí nebo například prodlužovacího kabelu se zesilovačem.

Druhá část odolného plastového kufru, ukrývá za odepínacím víkem, odkládací prostor pro uložení technické dokumentace ve formátu A4, popř. CD/DVD disků či nemalého množství smotaných kabelů a dalších diagnostických adaptérů.

Předností transportního kufru je usazení pro diagnostické hlavy zhotovené na míru. Ochranné lůžko zajišťuje stabilní uložení diagnostických kabelů a tím je chrání proti nechtěnému poškození. Výstelka z PE pěny absorbuje nechtěné nárazy a vibrace.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x prázdný plastový kufr
1x výplně neobsazených výřezů

Specifikace

Záruka 2 roky
Model Transportní kufr HT-3
Parametry

Technické specifikace

Výplň kufru je vyrobena z PE pěny s uzavřenými póry. Uzavřená buněčná struktura zaručuje nejen vysokou trvanlivost a odolnost proti vnějším tlakům při přepravě, ale i vynikající odolnost proti vlhkosti, chemikáliím a hnilobě.

Vnější rozměry kufru jsou 357 x 305 x 80 mm. Plastový kufr je výrobkem německého výrobce.

Ukázky

Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Transportní kufr HT-3

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota