Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

OBD-2 konektor S 2000 Gold

OBD konektor (housing) řady 2000 patří k nejprostornějším konektorům, dostupným na světovém trhu. Tyto precizní konektory vyrábí kanadská společnost Sensolutions Inc. Housingy série 2000 s pozlacenými piny patří k naprosté špičce výrobního programu. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a splňují veškeré požadavky kladené normami OBDII a EOBD.

Levné konektory z čínského dovozu jsou velmi nekvalitní. Plasty praskají a v horších případech piny zůstávají v zásuvkách. Častým problémem bývá nemožnost konektor do diagnostické zásuvky zasunout. Důvodem je, že při jejich výrobě není kladen důraz na dodržení specifikace norem SAE 1962 a ISO 15031, které specifikují přesné rozměry konektoru, rozestupu a tvaru pinů a současně jsou používány nekvalitní materiály.

Povrchová úprava těla konektoru je velmi precizní. Vnější povrch je jemně strukturovaný a je odolný proti poškrábání. Čtyři torx šrouby drží kryt pevně dohromady a umocňují celkovou bytelnost schránky pro elektroniku. Vnitřek je vybaven malými sloupky, které zajišťují bezpečnou montáž desky plošných spojů s ohledem na odvod tepla.

Konektor dodáváme v provedení blank tzn., že zadní strana konektoru je zaslepena a tím pádem připravena pro vyfrézování libovolné konektorové zdířky. Konektor je tímto připraven i pro instalaci bezdrátových aplikací.

Konektor S 2000 Gold se skládá ze 4. dílů - dvoudílného těla konektoru, hlavy s jistícím plíškem a pozlacenými piny směřujícími do diagnostické zásuvky a kontaktovacího pole pro snadné letování.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x hlavice konektoru s pozlacenými piny
1x kontaktovací pole pro naletování
1x housing - tělo konektoru se skládá ze dvou částí
4x torx šroub
1x schéma zapojení diagnostického konektoru dle normy EOBD
1x technický výkres konektoru

Součástí konektoru není komunikační interface

Konektor není osazený komunikačním hardwarem, který by umožňoval spojení mezi automobilem a PC.

Specifikace

Záruka 2 roky
Model OBD-2 konektor S 2000 Gold
Parametry

Materiál
Hlava konektoru je vyrobena z vysoce odolného semikrystalického materiálu PA66, vystuženého skelnými vlákny. Termoplast PA66 má jednu z nejvyšších teplot tání mezi všemi komerčně dostupnými polyamidy. Jakostní třída se vyznačuje pevností a tuhostí, která je zachována i při zvýšených teplotách. Smrštění bývá 0,01-0,02 mm/mm [1-2%]. Přidání zpevňujících skelných vláken snižuje smrštění na 0,2-1 %.

Odolnost materiálu:
- PA66 je odolný vůči většině rozpouštědel.
- Odolnost proti rázům (pevnost).
- Odolnost proti vysokým teplotám (teplota taveniny je 275-280 °C).

Výrobek RoHS Compliant
RoHS výrobek (Restriction of Hazardous Substances) znamená, že při jeho výrobě bylo vyhověno direktivě 2002/95/EC, přijaté 27. ledna 2003. Tato směrnice nařizuje, že všechny nové elektrické nebo elektronické součástky prodávané v EU, nesmějí obsahovat vybrané škodlivé látky.

Kompatibilita s automobily
Konektor je určen pro zásuvky vyhovující normám SAE 1962 a ISO 15031-3, které upravují sjednocení diagnostických zásuvek v rámci norem palubní diagnostiky OBD2 a EOBD.

Ukázky

Videa
YotuTube

 

Videoukázka zobrazuje konektor osazený deskou plošných spojů. Dodávaný konektor elektroniku neobsahuje.

Video bylo vytvořeno společností Sensolutions Inc.

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora
Ke konektoru dodáváme technický výkres od výrobce společnosti Sensolutions Inc.. V případě Vašeho zájmu Vám výkresy zašleme mailem.
Technicky vykres
Konektor dodáváme v provedení blank, tzn. že zadní strana konektoru je zaslepena a tím pádem připravena pro vyfrézování libovolného konektorového spoje nebo zdířky. Konektor je tímto připraven i pro instalaci bezdrátových aplikací.
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: OBD-2 konektor S 2000 Gold

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota