Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Autodiagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMBimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Patří k nejmladším přírůstkům do rodiny diagnostických systémů Secons. BimCOM je určen diagnostikům, kteří se specializují na sériovou diagnostiku vozidel koncernu BMW. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším nástrojem pro diagnostiku BMW. Svou popularitu si získává zejména v Německu, kde jej nabízí např. i Stahlgruber. Díky inteligentní funkci uložit snapshot a velké zpětné vazbě ze strany spokojených uživatelů je den ode dne lepším. Jako nejsilnější distributor v Čechách na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek.

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je GT-1, ICOM, iCOM A2, ISIS a OPS. Jako další OEM systémy můžeme zmínit BMW ISTA/D, ISTA/P, INPA a EDIABAS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Paralelní diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy autodiagnostiky | Informační systémy

2 položek

Mřížka  Seznam 

Řadit sestupně
 1. Best BimCOM - diagnostika pro BMW a Mini

  BimCOM - diagnostika pro BMW a Mini

  Značkový diagnostický systém BimCOM nabízí komplexní a plnohodnotné řešení sériové diagnostiky vozidel produkovaných koncernem BMW. Autodiagnostika BimCOM disponuje také uspokojivou kompatibilitou s vozidly příbuzných značek a platforem.

  Více info
  bez DPH: 13 690 Kč vč. DPH: 16 565 Kč
 2. Profisada BimCOM Expert

  Profisada BimCOM Expert

  Profisada BimCOM Expert nabízí kompletní vybavení pro plnohodnotnou diagnostiku vozidel koncernu BMW, vč. starších vozidel, s diagnostickou zásuvkou 20-PIN.

  Více info
  bez DPH: 14 790 Kč vč. DPH: 17 896 Kč