Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Zoom

Details

FiCOM - modul piny

Díky Modulu piny umožňuje FiCOM vyčítání veškerých bezpečnostních dat, jako jsou tajný kód imobilizéru PIN a ochrana dílu (Component Security). Tyto speciální funkce nejsou standardní součástí systému FiCOM. Modul pro vyčítání PINů je v současnosti k dispozici pouze našim vybraným zákazníkům, kteří jsou schopni modul testovat. S ohledem na složitost problematiky nemůžeme v současnosti zaručit 100% funkčnost modulu, nicméně věříme, že schopnosti FiCOMu v rámci kompatibility s vozidly jsou nesrovnatelně lepší než je tomu u ostatních konkurenčních produktů, které nabízejí stejnou funkci.

FiCOM, jako první aftermarket nástroj na světě, zvládá pracovat s novými algoritmy, které jsou nezbytné pro získávání kódů PIN a dat z RFID transpondérů u nejnovějších modelů vozidel.

Některé algoritmy jsou v systému FiCOM integrovány. Ujistěte se prosím, že jste pochopili, jak a kdy je používat. Pro úspěšné používání je nutné, aby uživatel chápal problematiku přizpůsobování klíčů na nových systémech komplexně.

Modul se nezasílá

Po připsání Vaši platby na náš b.ú., Vám bude modul zpřístupněn pod číslem Vaší licence.

Specifikace

Záruka 2 roky
Model FiCOM - modul piny
Parametry Není k dispozici

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora Není k dispozici
Produktový list Není k dispozici
Software Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: FiCOM - modul piny

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Kvalita výrobku
Cena / Výkon
Užitná hodnota